Úrazové pojištění dospělých

    Jak si zabezpečit příjem i při pobytu v nemocnici nebo v domácím ošetřování? Jak vykompenzovat ztížení uplatnění při trvalých následcích úrazu? Úrazové pojištění zahrnuje různé alternativy, které pokrývají ve vybraném měřítku tyto a další poúrazové situace. Úrazové pojištění lze sjednat samostatně nebo jako vedlejší pojištění ke smlouvám životního pojištění.

Úrazové pojištění dětí

    Chcete-li mít jistotu, že budou v případě úrazu kvalitně zabezpečeny, sjednejte pro ně úrazové pojištění dětí v ČSOB Pojišťovně. Pojištění chrání Vaše děti po celé sjednané období v době volna i v době vyučování. Úrazové pojištění můžete uzavřít samostatně nebo jako vedlejší pojištění.

Hromadné úrazové pojištění

    Hromadné úrazové pojištění je vhodné pro zaměstnavatele, cestovní kanceláře, které pořádají tuzemské zájezdy, pro sportovní kluby, dětské organizace, školy a školky. Tyto subjekty mohou pojistit děti nebo dospělé za výhodných podmínek a mají výběr různého krytí rizik.

 
 Vedlejší úrazové pojištění dospělých Vám umožňuje zvolit si výši pojistných částek, limit plnění za trvalé následky úrazu od 1 % nebo od 10 %, progresivní plnění v případě trvalých následků úrazu a denní odškodné od 15. nebo 29. dne léčení úrazu.
     
   

       
           

powered by supervht

Počítače